YİĞİTLER HOME

YEMEK ODASI TAKIMLARI

YEMEK ODASI TAKIMLARI

Safir Yemek Odası

Safir Yemek Odası

Tamamen ahşap malzemeden üretilen Safir Yemek Odası, şık tasarımlı konsol, masa ve sandalyeleriyle göz alıcı bütünlük oluşturuyor. CNC işleme tekniğiyle tasarlanan noktasal formlu desenlerin, beyaz tonlarıyla uyumu ortaya oldukça zarif bir dizayn çıkarıyor. 
Hem kaliteli işçiliği hem de ayaklarda kullanılan metaller takıma bambaşka bir hava katıyor. Safir Yemek Odası, özgün tasarımsal detaylarıyla benzerlerinden farklılaşıyor.

daha fazla bilgi edinin
Force Yemek Odası

Force Yemek Odası

Ahşabın sıcak yapısı ve aidiyet hissi veren güçlü etkisi; yükselen doğaya dönüş akımı ile birlikte yaşam alanlarını etkisi altına almaya devam ediyor. Bu etkiye sahip Force yemek odası takımı, bulunduğu mekana kattığı samimi ve sıcak tonlar ile gündelik hayatı kolaylaştıran ve keyifli bir hale getiren işlevselliği ile dikkatleri üzerine çekecek ve size farklı bir deneyim sunacak. Yemek odası denildiği zaman çevrenizde bulunanların aklına sıradanlıktan uzak zarif, şık ve bir o kadarda kusursuz bir tasarım olan Force yemek odası gelecek. 

daha fazla bilgi edinin
Victory Yemek Odası

Victory Yemek Odası

Mükemmellikle tamamlanmayan her şey eksiktir. Yaklaşın, Victory Yemek Odasının kusursuz detaylarına, ahşabın ve ona eşlik eden metalin nefes kesen dansına şahit olun. Bir adım daha yaklaşın ve evinizde mükemmelliği yaşayın. Doğal ahşabın tasarımsal olarak şekillendiği sanatsal bir biçimde yorumlanarak ortaya konulduğu bir tasarım olan Victory serisinin üzerinde bulunan her bir çizgi ve doku, ahşabın kendisini ve onun hikayesini yansıtmaktadır.

daha fazla bilgi edinin